Nasze zabiegi

Decydując się na zabiegi, pragniesz, aby podkreśliły one Twoją kobiecość i dodatkowo wzmocniły Twoją pewność siebie. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom naszych specjalistów masz pewność, że opuścisz nasz salon zadowolona. Niewykluczone również, że zechcesz do nas wrócić w najbliższej przyszłości.

Toksyna botulinowaZabieg znany również jako zabieg "toksyna", jest popularnym i skutecznym sposobem na redukcję zmarszczek mimicznych. Ten prosty i bezpieczny zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości toksyny botulinowej w określone obszary mięśni twarzy. Toksyna blokuje przekazywanie sygnałów nerwowych do tych mięśni, co powoduje ich rozluźnienie i minimalizację widoczności zmarszczek. Efekty zabiegu utrzymują się przez około 3-4 miesiące, po czym można go powtórzyć. Nasz gabinet oferuje profesjonalne       i spersonalizowane podejście, zapewniając naszym pacjentom naturalne            i satysfakcjonujące rezultaty.

Kwas hialuronowyTo innowacyjna metoda odmładzania i ujędrniania skóry, którą oferujemy w naszym gabinecie. Kwas hialuronowy, naturalnie występujący w naszym organizmie, jest aplikowany bezpośrednio w wybrane obszary twarzy, w celu zredukowania zmarszczek, poprawy konturu ust czy liftingu skóry. Dzięki tej bezpiecznej i skutecznej procedurze, nasze klientki mogą cieszyć się młodszym i bardziej promiennym wyglądem.

MezoterapiaTo rewolucyjny zabieg polegający na wprowadzaniu drobnych dawek substancji aktywnych bezpośrednio do skóry. Zabieg ten jest nieinwazyjny i skuteczny w działaniu, pozwalając na poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek oraz rewitalizację. Dzięki zastosowaniu mikroiniekcji, substancje aktywne docierają bezpośrednio do miejsca problemu, zapewniając efektywność i trwałość rezultatów. Mezoterapia to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących naturalnych metod odmładzania skóry.

Piękny wygląd to świetny nastrój

Sprawimy, że poczujesz się doskonale

Skontaktuj się z nami

 
Adres

ul. Bielska 35

45-401 Opole

 
Adres e-mail
 
Nr telefonu